Skontaktuj się z nami

+48 508 818 699

Wyślij do nas email!

Dane kontaktowe:

Wiadomość:

Wiadomość wysłana. Close this notice.

Ubezpieczenie turystyczne

Suma Ubezpieczenia: PLN

Dane kontaktowe:

Podróż

Wyjazd w celach zarobkowych?

Tak Nie
Zapytanie zostało wysłane. Close this notice.

Zapytaj

Dane kontaktowe:

Twój pojazd:

Zapytanie zostało wysłane. Close this notice.

Ubezpieczenie na życie

Suma Ubezpieczenia: PLN

Dane kontaktowe:

Ubezpieczenie kredytu?

Tak Nie

Oszczędzanie na emeryturę?

Tak Nie
Zapytanie zostało wysłane. Close this notice.

Ubezpieczenie nieruchomości

Twoja nieruchomość:

Dane kontaktowe:

Wyrażam zgodę na przesłanie ofert drogą mailową oraz kontakt telefoniczny

Tak Nie
Zapytanie zostało wysłane. Close this notice.

Prezes Zarządu

Bogdan Mazurek

Absolwent Wyższej Szkoły Marynarki Wojennej, specjalność – Nawigator. Do 1998 roku praca na różnych stanowiskach w Marynarce Wojennej. Od 1998 roku praca Towarzystwie Ubezpieczeniowym: Norwich Union (obecnie Aviva), Sampo, Nordea, PKO Ubezpieczenia – na stanowiskach menedżerskim. Od 2001 roku jako Dyrektor Regionalny. Od 2004 roku na stanowisku Dyrektora Sprzedaży w OFE Nordea oraz TUnŻ Nordea. Zajmował się tworzeniem struktur sprzedażowych oraz szkoleniami. Specjalista w dziedzinie finanse i zarządzanie.

Doświadczenie w Ubezpieczeniach Życiowych

100%

Doświadczenie w Ubezpieczeniach majątkowych

92%

Doświadczenie w Ubezpieczeniach Turystycznych

29%

Wiceprezes Zarządu

Wojciech Sarat

Wojciech Sarat jest absolwentem Akademii Marynarki Wojennej, specjalność – Nawigator. Od 2007 roku jest nieprzerwanie związany z rynkiem finansowym i ubezpieczeniowym. Pierwsze doświadczenia zdobywał jako doradca klienta indywidualnego, następnie koordynator sprzedaży. Od 2012 roku współpracował z Polfinance Sp. z o.o. oraz Asist Sp. z o.o. jako dyrektor regionu. Zajmował się tworzeniem struktur sprzedażowych oraz szkoleniami agentów ubezpieczeniowych w specjalności ubezpieczeń na życie. Jego szkoleniach oraz konferencjach z dziedziny finansów, wzięło udział kilkaset osób na terenie całego kraju. Ukończył wiele kursów i szkoleń związanych z tematyką zarządzania, finansów i ubezpieczeń. Jego pasją są rynki kapitałowe oraz Giełda Papierów Wartościowych

Doświadczenie w Ubezpieczeniach Życiowych

94%

Doświadczenie w Ubezpieczeniach Majątkowych

90%

Doświadczenie w Ubezpieczeniach Turystycznych

93%

Wiceprezes Zarządu

Aleksandra Gajewska

Urodzona 25.12.1967 w Gdyni, ukończyła II LO w Gdyni im Adama Mickiewicza w roku 1986 studiowała na Politechnice Gdańskiej na Wydziale Elektroniki w latach
1986-1991. Ukończyła studia na Uniwersytecie Gdańskim na wydziale Ekonomi Produkcji w zakresie ekonomiki i organizacji obrotu towarowego i usług specjalność: ekonomika i organizacja handlu i usług w roku 1992. Od 1992 do 1995 pracowała jako główny specjalista do spraw rozliczeń międzynarodowych w Stoczni Gdynia. W latach 1995-2004 pracownik działu marketingu w Hotelu Gdynia odpowiedzialny za tworzenie i realizację planu marketingowego dla hotelu oraz negocjacje cen z biurami podróży. Lata 2000 do 2015 na stanowisku managerskim w Generali, gdzie zajmowała się tworzeniem struktur sprzedażowych agentów wyłącznych oraz szkoleniami agentów wyłącznych i multiagencji w specjalności ubezpieczeń majątkowych. W tym czasie należała do top 10- tki najlepszych managerów. Ukończyła wiele kursów i szkoleń związanych z tematyką zarządzania, finansów i ubezpieczeń. Od 2015 właściciel prężnie działającej multiagencji. Specjalista w dziedzinie ubezpieczeń majątkowych.

Referencje

Co mówią Nasi Klienci?

Opinie naszych klientów są dla nas bardzo ważne. Podziel się swoją opinią z naszymi obecnymi oraz przyszłymi klientami.

Quisque pharetra lorem quis libero ornare fringilla. Maecenas nisl justo, suscipit vel tortor at, varius auctor erat. Maecenas efficitur felis nec arcu volutpat lacinia.

Anthony Smith January 05, 2015

Proin et posuere dolor, a finibus tellus. Phasellus suscipit gravida magna. Nam posuere nisi eu ex sodales, sit amet dictum turpis maximus. Maecenas sodales vehicula tellus, at imperdiet risus.

Susane Doe October 12, 2014

Informacje o 4-Life

Multiagencja Ubezpieczeniowa
4-Life sp. z o.o.
81-005 Gdynia
ul. Świętojańska 25
NIP: 9581679014
REGON: 366854052
KRS: 0000670042

Dane kontaktowe

Adres e-mail:
kontakt@4-life.pl

+48 508 818 699

Otwarte 9:00 - 18:00